Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie !!!

     Z inicjatywy Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkół w Karpaczu, zaangażowaniu właścicieli wyciągów i stoków narciarskich w naszej miejscowości, pragniemy poinformować, iż w nadchodzącym sezonie zimowym 2014/2015 dzieci
i młodzież naszego zespołu szkół będzie miała możliwość w godz. rannych tj. do godz. 10.00 do bezpłatnego korzystania z przejazdów wyciągami. Weryfikacja tożsamości zainteresowanych uczniów przeprowadzana będzie na podstawie identyfikatorów wydanych przez dyrekcję szkoły przy aprobacie Rady Rodziców.

Szanowni Rodzice w nadchodzącym sezonie zimowym Rada Rodziców wraz z dyrekcją szkoły zamierza zorganizować dla uczniów naszego zespołu szkół imprezę integracyjną pod hasłem „Dzień Na Śniegu”. Ma to być dzień powiązany z grami, zabawą oraz jazdą na nartach na jednym z udostępnionych stoków narciarskich. O terminie powyższej imprezy powiadomimy państwa w momencie sprzyjających warunków pogodowych.

Wychodząc naprzeciw propozycjom rodziców, uczniów i chęci korzystania z infrastruktury narciarskie w naszym mieście w dniu 19 grudnia 2014 na auli szkolnej (wejście letnie) w godz. 16:00-17:00 odbędzie się „GIEŁDA SPRZĘTU NARCIARSKIEGO”, której celem jest wymiana lub odsprzedaż sprzętu, z którego wyrosły i nie korzystają nasze pociechy.
Informujemy również, że chcemy podjąć dialog i współpracę z właścicielami wypożyczalni sprzętu narciarskiego w Karpaczu, w których to nasza młodzież będzie mogła bezpłatnie lub za symboliczną kwotę wypożyczyć sprzęt narciarski. Zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem akcji tel .600 41 88 85

Rada Rodziców to grupa osób zaangażowanych w życie szkoły, pomimo naszych sił i zapału niekiedy brakuje nam środków finansowych, które przeznaczamy na rzecz naszych uczniów. Dlatego też zachęcamy i prosimy o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców, szczegóły u przewodniczących i wychowawców poszczególnych klas.

W związku z nadchodzącym okresem Świąteczno-Noworocznym pragniemy złożyć Państwu życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia i mniejszych trosk o swoje pociechy.